Ohňostroje realizujeme převážně s hudebním doprovodem a lze je uskutečnit na vhodných místech v exteriéru, v zahradách, v uzavřených prostorech a třeba i na vodě, na sněhu či na stole. Použitý výběr prostředků se podřizuje vybrané lokalitě.

Většina našich ohňostrojů je doprovázena hudbou. Provázání efektů s hudebním doprovodem mnohonásobně zvyšuje dopad na diváka. Každý efekt je odpalován elektricky v přesně stanoveném okamžiku hudební skladby a jeho charakter odpovídá okamžité hudební náladě. Podle průběhu skladby měníme druhy efektů, jejich hustotu a výšku a šířku ohňostrojného obrazu.

Vytvořili jsme desítky hudebních aranžmá od vážné hudby, přes country, jazz, populární hudbu až k filmové hudbě. Zhudebnění ohňostroje nenavyšuje jeho cenu, pokud si vyberete některou ze standardních skladeb. Jako působivější působí doprovod vážné hudby. Pokud nemáte ozvučený prostor, přivezeme vlastní aparaturu.

 

Nevíte, jakou zábavní pyrotechniku si vybrat?

 

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme, které ohňostroje, konfety, kulové pumy, rakety, petardy, dýmovnice, bengálské ohně, létající lampiony a další produkty z odvětví zábavní pyrotechniky se pro danou příležitost hodí.