PYRO-JIVA

O nás

Logo

V oblasti zábavné pyrotechniky působíme již od roku 1992. Ročně realizujeme okolo 100 ohňostrojů. 14 let odpalujeme počítačem i ty nejnáročnější hudebně ohňostrojné kompozice. O tom, že naše služby pro Vás neustále zdokonalujeme, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii či videogalerii.

PYRO-JiVa realizuje různé typy ohňostrojů na klíč, v exteriérech a interiérech, konfetové produkce, filmové a divadelní efekty, vývoj pyrotechnických a roznětných systémů. Pronajímáme plamenomety k produkci plamenných výšlehů, konfetová děla pro vytváření rozsáhlých konfetových oblaků, roznětná zařízení a přípravky k odpalování efektů.

Prodej pyrotechnických předmětů a konfet uskutečňujeme v prodejně na adrese provozovny. Zajišťujeme i internetový prodej na našem www.epyrotechnika.cz.

Máme sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu v rozsahu 5 000 000 Kč.

Firma sídlí ve vlastní provozovně, V chaloupkách 81, 252 31 Všenory.

Firma byla založena v roce 1992, ale již od roku 1976 působí oba zakladatelé na vývojovém pracovišti pyrotechniky, na kterém byly ohňostroje a pyrotechnické systémy vyvíjeny a produkovány a které zabezpečovalo realizaci pyrotechnických efektů ve filmové produkci.

Všichni pracovníci včetně externích jsou vlastníky průkazu odpalovačů ohňostrojů. Firma vlastní koncesní listinu pro provádění ohňostrojných prací a pro výzkum, vývoj, výrobu, zpracování, nákup a prodej výbušnin.

Firma je zapojena do systému zpětného zpracování obalů pod klientským číslem EK-F00060369.

Pro realizaci ohňostrojů s hudebním doprovodem je nezbytné využívat programovatelná zařízení pro odpal značného množství obvodů. Vlastníme 2 programovatelné roznětnice řízené počítačem, každá využitelná pro iniciaci 256 obvodů. K použití máme i 10 menších počítačově programovatelných roznětnic pro ohňostroje, každou s maximálním počtem obvodů 32.

Celou řadu roznětnic jsme vytvořili pro jednotlivé odpaly divadelních efektů včetně miniaturních, zabudovaných např. v divadelních rekvizitách.

Pro dálkový bezdrátový odpal používáme roznětnice s rozsahem 20 obvodů a vlastníme i značné množství bezdrátových roznětnic pro odpal dvou obvodů.

Ve velkém rozsahu využíváme plamenomety, zařízení pro produkci bezpečných barevných výšlehů převážně v uzavřených prostorách.

Masívní konfetové oblaky produkujeme pomocí konfetových děl.

Téměř všechny druhy roznětnic, plamenomety, konfetová děla i různé přípravky krátkodobě pronajímáme.

 1 5 4 3 2
 

There was an error submitting the form.

Děkujeme! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme Vás brzy kontaktovat.

Zapoměli jste zadat Vaše jméno.
Zapoměli jste zadat Vaší emailovou adresu.
Zapoměli jste zadat datum.
Zapoměli jste zadat místo konání.
Zapoměli jste zadat telefonní číslo.
Zapoměli jste zadat předpokládanou cenu.

Zapoměli jste zadat obsah zprávy.